Fat Trajka Zrzutka 2

Kochane tłuściochy! Jest akcja - trzeba pomóc jednemu z Nas - miłośników wolności, natury i piękna życia, w urzeczywistnieniu marzenia - budowie tłustej trajki! Czytajcie dalej:

 Zatem krótko i na temat!Na Zrzutka.pl pojawił się taki oto dramatyczny apel Pana Arkadiusza, który jest osobą niepełnosprawną:

Witam serdecznie mam na imie Arkadiusz!!!

Jestem os.niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim od 1993r po złamaniu kręgosłupa na odcinku szyjnym i mam porażenie czterokończynowe,utrzymuje się sam z renty inwalidzkiej i mieszkam sam w swoim domu prywatnym dlatego musze się liczyć z wydatkami,chciałbym dokończyć swój projekt trajki który zaczołem budować w zeszłym roku , bardzo bym chciał jechać w góry i pojezdzić na nim ,w górach byłem tylko raz i to są dla mnie jako dla wózkersa tereny nie osiągalne na zwykłym wózku inwalidzkim ponieważ mam za słabe uściski dłoni a też z racji wieku juz nie mam na tyle sił.

Moja budowa była zainspirowana kiedy zobaczyłem w sieci sprzet firmy https://www.sport-on.com/pl-fat-explorer-1 a głownie własnie modelem Fatexplorer (KOSZT NOWEGO W TEJ FIRMIE TO PONAD 40TYŚ) więc postanowiłem to zbudować na tyle ile moge sam,zakupiłem rower typu Fat bike 24" , wziąłem z niego dwa koła,obciołem tylną rame by wykorzystać wahacz,zakupiłem od kolegi z e-bikersów gotowe koło tylne 20" zaplecione w silnik 3kw60a72v, pospawałem wszystko i niestesty utknołem ponieważ przerosły mnie koszta budowy baterii 20s21p ponad 400ogniw 18650 (koszt na nowych ogniwach to ponad 5tys)myśle o używanych co obniży koszty a także zakup reszty(sterownik Kelly KLS7212S-800zł, manetki,wyswietlacz KTLCD8 około 300zł). 

Dlatego postanowiłem poprosić o waszą pomoc we wsparciu od Was bym mógł ukonczyć projekt do tego Lata  

Mój syn Krystian założył mi zrzutkę.

Fat Trajka Zrzutka 3

Jeśli możecie wspomóc finansowo lub w inny sposób projekt Pana Arkadiusza to gorąco prosimy WAS o działanie. Nie pozostańmy obojętni na takie marzenia. :) :)

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bfeekp